Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Termékkínálatunk
Termék címkék:
bioderma micellásvíz sebium
MPL Posta Pont, Csomagautomata
Szállítási díj: 1500 Ft | 20.000 Ft feletti vásárlás esetén INGYENES!
MPL Postán maradó szállítás
Szállítási díj: 1339 Ft | 20.000 Ft feletti vásárlás esetén INGYENES!
Házhozszállítás futárszolgálattal
Szállítási díj: 1699 Ft | 20.000 Ft feletti vásárlás esetén INGYENES!
BIODERMA SEBIUM H2O ARCLEMOSÓ OLDAT 500ML
7.909 Ft
4.605 Ft
Kedvezmény: -42%
Az akció időtartama: 2024. 09. 01. - 2025. 04. 30.
Menny.:db

BIODERMA SEBIUM H2O ARCLEMOSÓ OLDAT 500ML

7.909 Ft
4.605 Ft
Kedvezmény: -42%
Az akció időtartama: 2024. 09. 01. - 2025. 04. 30.
Menny.:db
  • Tisztító hatású arclemosó micella oldat kombinált vagy zsíros bőrre.
  • Hatékonyan oldja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút.
  • Mindennapi használatra, hipoallergén.
Várható szállítás: 2025. április 08.
Márka:
Szállítási díj: 1.549 Ft
Még ennyi idő van hátra az akcióból:
Elérhetőség: Előrendelhető
Átlagos értékelés: Nem értékelt

Leírás és Paraméterek

  • Tisztító és sminkeltávolító micellaoldat, mely kíméletesen tisztítja a kombinált vagy zsíros bőrt.A Sébium H2O arc- és sminklemosó az első speciális sminkeltávolító micellaoldat kombinált vagy zsíros bőrtípusra, mely utánozza a bőr természetes összetételét.A szabadalmaztatott Fluidactiv faggyúkorrigáló komplexnek köszönhetően, biológiailag szabályozza a faggyú minőségét, így megakadályozza a pórusok eltömődését és tisztítja a bőrt. Mivel tisztító hatóanyagokban (cink-glükonát, réz-szulfát) gazdag, a Sébium H2O arc- és sminklemosó micellaoldat megtisztítja a bőrt és csökkenti a fokozott faggyútermelődést.

Összetevők
AQUA/WATER/EAU, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, SODIUM CITRATE, ZINC GLUCONATE, COPPER SULFATE, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, CETRIMONIUM BROMIDE, FRAGRANCE (PARFUM). NAOS 355 Rue Pierre Simon Laplace, 13290 Aix-en-Provence, Franciaország, www.naos.com

HASZNÁLAT

Naponta egyszeri vagy kétszeri használata javasolt, reggel és/vagy este. Nedvesítsen meg egy vattakorongot Sébium H2O arc- és sminklemosó micellaoldattal. Óvatosan tisztítsa meg arcát és / vagy távolítsa el róla a sminket. Ezt a folyamatot addig ismételje, amíg a vatta tiszta nem marad. Lágyan törölje meg arcát egy tiszta pamuttörölközővel.

BIODERMA SEBIUM H2O ARCLEMOSÓ OLDAT 500ML termékünkhöz hasonló termékek

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.